Uzyskaj informacje

+48 608 471 824

Zgłoś udział

faid_szkolenia@wp.pl

BHP

Zajmujemy się zarówno pojedynczymi zleceniami jak i kompleksową obsługą firm w zakresie BHP i PPOŻ na zasadzie outsourcingu.

PPOZ

Oferujemy Państwu następujące usługi doradcze, kontrolne oraz szkoleniowe z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Pierwsza Pomoc

Organizujemy szkolenia pierwszej pomocy zarówno dla osób indywidualnych, jak i pracowników odpowiedzialnych w firmie za udzielanie pierwszej pomocy.

Ochrona Środowiska

Proponujemy Państwu stałą lub jednorazową pomoc w następujących zagadnieniach dotyczących ochrony środowiska.

Pierwsza Pomoc

FAID i Pierwsza Pomoc

Firma FAID – doradztwo i szkolenia organizuje szkolenia pierwszej pomocy zarówno dla osób indywidualnych, jak i pracowników odpowiedzialnych w firmie za udzielanie piewszej pomocy. Obowiązek wyznaczenia takich osób nakłada na pracodawcę art. 209 – 1. § 1 (Kodeks Pracy, dział X, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy). Szkolenia organizowany są w siedzibie klienta lub w sali szkoleniowej firmy FAID w centrum Szczecina. Zajęcia prowadzone przez wykładowców firmy FAID odbywają się w przyjaznej atmosferze i moderowane są przez niezwykle pogodnych pasjonatów ratownictwa medycznego. Duży nacisk kładziemy na ćwiczenia a tematyka zajęć omawiana jest na przykładzie najczęstszych sytuacji, z jakimi możemy spotkać się w życiu codziennym, a w szczególności w zakładzie pracy. Sprzęt wykorzystywany do ćwiczeń to najwyższej klasy fantomy Little Anne, AED Little Anne Training System – wyposażony w defibrylator szkoleniowy, środki opatrunkowe oraz profesjonalne systemy audiowizualne. Czas trwania szkolenie, w zależności od ustalonej tematyki oraz liczby osób, to od 3 do 6 godzin. Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem zachęcamy do zapisania się na najbliższe zajęcia pod tym linkiem.

Nie czekaj!

Zgłoś się na szkolenie
pierwszej pomocy